شرایط و ضوابط

فروشگاه اینترنتی تهران مال برای توزیع و فروش، دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد که در زیر به تمامی آن ها اشاره شده است.

شرایط ارسال:

1 – ارسال رایگان فقط مخصوص شهر تهران و برای فاکتورهای بالای هفتصد هزار تومان می باشد .
2 – خریداران در سایر استانها و شهرها برای دریافت سفارشات خود ابتدا لازم است تا نسبت به تسویه فاکتور خود اقدام نمایند .
3 – هزینه ارسال سفارشات به عهده خریدار است و فقط فاکتورهای بالای هفتصد هزار تومان برای شهر تهران از پرداخت هزینه ارسال معاف است .

ضریب فروش:

مشتریان محترم ضروری است حداقل میزان سفارش را که بر روی عکس هر محصول توضیح داده شده را رعایت کنند. همچنین این مقدار در توضیحات صفحه هر محصول نوشته شده است. قیمت کلیه کالا ها ثابت و غیر قابل تغییر می باشد و خرید بیشتر باعث کاهش قیمت نمی شود.

کالاهای مرجوعی:

کلیه خریداران می توانند کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی تهران مال را تا چهل و هشت ساعت مرجوع نمایند. این موضوع تنها زمانی عملی است که کالای خریداری شده استفاده نشده باشد یا با مشخصات مورد سفارش کالا تطابق نداشته باشد. تسویه مبلغ فاکتور فقط در شهر تهران ، هنگام تحویل کالا انجام میشود . هزینه ارسال کالا به عهده خریدار است و این مبلغ بستگی به مقدار کالا و مسافت دارد .
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ای خرید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که خریدار یک واحد تجاری می باشد، نام فروشگاه خود را درج نماید. لازم به ذکر است مشتریان باید مشخصات خواسته شده اعم از نام، نام خانوادگی،شماره تماس و ایمیل خود را در فیلد های مربوطه و به صورت صحیح وارد نمایند.